Menu Zavřeno

Změna ambulance MUDr. Borského

Milé maminky,

od příštího týdne bude pan doktor Borský ošetřovat rozštěpové pacienty ve FN Motol ve své nové ambulanci.

V rozštěpovém centru FNKV bude všestranná péče o rozštěpové pacienty zajištěna v plném rozsahu i nadále tak jako doposud lékaři KPCH, ORL i ortodoncie. Pokud si však budete přát, aby Vaše děti ošetřoval i nadále pan doktor Borský, můžete zvolit i tuto možnost a jezdit za ním do jeho nové ambulance v Motole. Tuto ambulanci najdete na poliklinice v 5. patře, pavilon dětské ORL a to vždy ve ČTVRTEK od 8.30 – 12.00, ambulance ORL p. primáře Jurovčíka bude následovat vždy po ambulanci MUDr. Borského.
Můžete si sami zvolit, kam budete za péčí se svými dětmi jezdit a které lékaře si vybrat. Příjemná změna bude, že do této ambulance se budete objednávat telefonicky na konkrétní datum a hodinu, takže odpadne zdlouhavé čekání a budete mít i více času se zeptat na vše, co vás zajímá.
Telefonní číslo na sekretariát ambulance je 224 432 601, na tomto čísle se u sestřičky můžete objednat do ambulance nebo k plánovaným výkonům.

Případné dotazy, prosím, směřujte buď do  fóra, sekce Aktuality, kde je tato zpráva také uvedena, nebo mi můžete zavolat na můj telefon, který je uveden vpravo nahoře. Všechny odpovědi na ně pro Vás zajistím u pana doktora, pokud je nebudu umět zodpovědět sama.

Hezký den Hanka