Menu Zavřeno

Děkujeme našim přátelům, portálům, časopisům za zveřejňování našich článků a také děkujeme fyzickým osobám i firmám za poskytování finančních i věcných darů sdružení. 

Nejvýznamnější patron sdružení

MUDr. Jiří Borský, Ph.D.

Mediální patroni sdružení

Lukáš Hejlík

Chantal Poullain


Partneři sdružení

FNKV

Jsme partnery Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Printed s.r.o.

Firma PRINTED Mělník, výroba tištěných plošných spojů www.printed.cz Děkujeme za poskytnutí finančního daru, ze kterého byla financována herna a provoz našeho sdružení. Hernu též sponzorovali: Pan Petr Skokan, Česká Lípa (poslanec PČR); Paní Mgr. Iveta Urbanová; OS Humanworld

FreeDrive s.r.o.

Děkujeme firmě Freedrive s.r.o. Praha za poskytnutí finančního daru sdružení.

Já rodič

Portál Já Rodič — webový magazín pro všechny rodiče se spoustou rad, zajímavostí a užitečných informací od odborníků i od rodičů. Na stránkách naleznete také komentáře k porodnicím, školským zařízením, různé ankety a speciály (např. o FB, fotografování nebo konkrétně i o rozštěpáčcích.)

Baby klokánci

BabyKlokánci o.s. ZRNKA podporují předčasně narozené děti, nemocné novorozence a jejich rodiny. Nejen pro přežití, ale i pro užívání života.

Spokojené děti

Smyslem projektu Spokojené děti je pomoci rodinám usnadnit cestu k získání informací a orientaci v problematice handicapovaných dětí, vyměnění si zkušeností a zejména nalezení kontaktních míst a zařízení, které právě těmto dětem pomáhají.

Bonding – porodní radost

Kniha Bonding – porodní radost“ s podtitulem Podpora rodiny jako cesta k ozdravení porodnictví a společnosti autorek M. Mrowetz, G. Chrastilová, I Antalová. (nakladatelství Dharmagaia)

Klub nemocných cystickou fibrózou

Děkujeme Klubu nemocných cystickou fibrózou, o.s. za pomoc s šířením informací o rozštěpáčcích.

Drobci

Web určený pro rodiče(nejen) nedonošených dětí. Rady, blogy, specializované poradny.

Dětský web

Dětský web byl založen v roce 2007 jako virtuálně zábavné a výchovné centrum, kde by ti nejmladší našli nejrůznější druhy zábavy. Pro děti jsou zde připraveny omalovánky, online hry, pohádky… V roce 2010 se web spojil s 1000pohadek.cz

Baby Café

Baby Café – informační a diskuzní portál pro maminky.

Máma a já

Máma a já – časopis mladé rodiny

Maminky maminkám

Portál Maminky maminkám – stránky pro maminky, povídání nejen o dětech.

Rodina 21

Rodina 21 — portál pro celou rodinu. Jeho cílem je přinášet informace a dávat prostor každému, kdo je rád součástí rodiny ať už má jakoukoli podobu.

Moje Betynka

Časopis Betynka – měsíčník Betynka s přílohou Betty poradí o všem, co rodiče zajímá. Spousta stran informací, zajímavostí a rad.

Šikulka

Baby Club Šikulka České Budějovice, místo pro aktivní využití volného času s dětmi.

Tiskárna Twin

Děkujeme tiskárně Twin, jmenovitě panu Janu Kloučkovi, za zhotovení pexesa a jeho propagaci a také za nabídku sponzorského daru sdružení. Tiskárna Twin – kalendáře, fotoknihy, pexesa a přání z vašich fotek

Danielyk

Hračky zaslala firma Sportfashion DanielyK www.danielyk.cz věcný dar a dárky dětem zaslala firma PDZ s.r.o Mimoň