Menu Zavřeno

Setkání 2012

setkani2012_small

V této chvíli již probíhá na plné obrátky příprava letního Setkání rodin s rozštěpovými dětmi, členů sdružení Za novým úsměvem a lékařů Centra pro léčbu rozštěpových vad při FNKV Praha.

Pro naše letní setkání rodin, dětí a lékařů jsme vybrali Hotel Peklo v Jizerských horáchwww.hotelpeklo.cz/ – hotel pro rodiny s dětmi jako stvořený. Termín byl stanoven na 7..–9.7.(sobota, neděle, pondělí) 2012 s tím, že celý následující týden nám bude objekt k dispozici, pokud si návštěvníci setkání budou chtít pobyt prodloužit.

Již teď Vám mohu přislíbit účast pana doktora Borského a jeho přednášku, která si získala zasloužené ovace i v zahraničí. Opět za Vámi přijede paní doktorka Magdaléna Koťová z oddělení stomatologie a paní psycholožka Miroslava Kolínová. Rádi bychom přivítali též odborníky z oddělení ORL a z logopedie.

Pokud byste chtěli využít posledních volných míst v hotelu Peklo a setkání se zúčastnit, napište mi, prosím, na meilovou adresu hana.broulikova@seznam.cz o více podrobností. V rubrice Zprávy o činnosti byste pak našli zprávu ze setkání loňského a ve fotogalerii několik fotografií.