Menu Zavřeno

Poradna pro duši

Milá maminko, milý tatínku,

zjistili jste, že čekáte miminko, u kterého byla zjištěna rozštěpová vada obličeje? Nevíte, jak se máte k této situaci postavit? Máte obavy z budoucnosti? Nebo se Vám již děťátko s touto vývojovou vadou narodilo a prožíváte zrovna náročné období? Potřebujete se někomu svěřit se svými pocity, obavami a trápeními? Pokud ano, tak bych Vám ráda nabídla své služby.

Jmenuji se Lucie Kalafutová a jsem absolventkou Sociální pedagogiky a poradenství na Filozofické fakultě MU v Brně. V rámci tohoto oboru jsem absolvovala mimo jiné vývojovou psychologii, sociální psychologii, poradenství pro manželské a partnerské vztahy, stáže v zařízeních pro osoby handicapované, pro duševně nemocné, v pedagogicko-psychologické poradně, na odboru sociální péče apod. Ve volném čase se zajímám o psychiatrii.
Krátce jsem pracovala jako učitelka v mateřské škole a nyní jsem zaměstnána ve výzkumném ústavu MŠMT ČR. V současné době jsem však na rodičovské dovolené, matkou dvou synů (5 let a 18 měsíců). V letošním roce jsem úspěšně dokončila kurz psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.
Lucie Kalafutová

Kontakt na Lucii
e-mail: poradna.maminky(zavináč)seznam.cz
skype: poradna.maminky

Tolik z profilu paní Lucie Kalafutové.
Jsou věci, se kterými Vám mohu pomoci, ale tu a tam nacházím ve Vašich meilech takové problémy, jejichž řešení neznám. Proto jsem oslovila paní Kalafutovou, která radí rodičům i na portále Maminky Maminkám a tak se poradenstvím zabývá, má bohaté zkušenosti s pedagogikou předškolních dětí a další. Samozřejmě budu velmi ráda dál číst Vaše meily a přijímat telefonáty – může se však stát, že se setkáme s problémem, který by bylo lépe svěřit odborníkovi a tím by pro Vás mohla být paní Lucie. Velmi ochotně nám přislíbila svou pomoc při řešení Vašich osobních problémů, které Vás trápí – bez ohledu na to, zda souvisí s rozštěpovou vadou dítěte či ne. Většina otázek, které si klademe, se však rozštěpu týká.
Doufám, že spoluprací s paní Lucií Vám zase o kousek více pomůžeme usnadnit cestu za novým úsměvem našich báječných dětí.

Vaše Hanka